Jesteś niezalogowany
NOWE KONTO

Polski Deutsch

      Zapomniałem hasło/login


ä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź
Nie znaleziono żadnego obiektu
opcje zaawansowane
Wyczyść
Kamienica nr 31, ul. Armii Krajowej, Kłodzko
Stan: Opis tego budynku z 1975 r. w miniaturowym wydawnictwie p.t. Zabytki Kłodzka (Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, Wrocław): "Dom późnobarokowy z I połowy XVIII w. posiada elewację trójosiową, o trzech kondygnacjach. Parter przebudowany z końcem XIX w., następnie około 1930 r. Wyższe kondygnacje zachowały się prawie niezmienione. Elewacja posiada cztery gładkie pilastry o głowicach korynckich. ...
Hotel restauracja Przy Żelaznym Moście, ul. Grottgera Artura, Kłodzko
phantasma1958: W prawym dolnym rogu częsta bywalczyni tego miejsca - nasza kłodzka nutria.
Ośrodek wypoczynkowy (dawny), Sokolec
lena.wiktoria: Czy wiadomo coś więcej o tym ośrodku- kiedy powstał, w którym dokładnie miejscu się znajdował, jakie były jego powojenne losy?
Grupa figuralna św. Piotra i św. Pawła, Poniatów
Zbigniew Franczukowski (bynio): Figura znajduje się po czeskiej stronie granicy - założyłem obiekt.
ul. Wyspiańskiego Stanisława, Polanica-Zdrój
maras: Przeniosłem na ul. S. Wyspiańskiego. Ta jest lepsza :) Trzeba pomyśleć o obiekcie... :)
Wiadukt kolejowy (Srebrna Góra Twierdza-Nowa Wieś Kłodzka), Nowa Wieś Kłodzka
marsowie: Jako ciekawostkę wspomnę, że wiadukt miał swój epizod w filmie "Misja specjalna" z 1987r. Mniej więcej w 1:20:20

Ostatnio dodane
znaczniki do mapy

panAeL
panAeL
phantasma1958
irek.p
Popski
irek.p
FM
maras
sawa
maras
maras
maras
panAeL
panAeL
Parsley
mietok
mietok
McAron
bungulator
bungulator
panAeL

Ostatnio wyszukiwane hasła


 
 
 
 
Prawa autorskie Wratislaviae Amici polska-org.pl (dawniej: dolny-slask.org.pl)
Autor: Administrator°, Data dodania: 2014-05-14 12:44:25, Aktualizacja: 2018-09-18 11:07:05, Odsłon: 9609

Materiały zgromadzone na stronie internetowej polska-org.pl (dawniej: dolny-slask.org.pl) są chronione prawem zgodnie z ustawą z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631
Stowarzyszenie Wratislaviae Amici z siedzibą we Wrocławiu (ul. Tęczowa 83t lok. 24, 53-601 Wrocław, KRS: 0000302028), właściciel serwisu internetowego polska-org.pl (dawniej pod nazwą: dolny-slask.org.pl), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze dokumentalnym oraz historycznym, nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów znajdujących się w ww. serwisie.
 
Kopiowanie wszelkich materiałów Wratislaviae Amici polska-org.pl (dawniej: dolny-slask.org.pl) i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach może być sprzeczne z prawem i może stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 
 
Ponadto wykorzystywanie materiałów Wratislaviae Amici polska-org.pl (dawniej: dolny-slask.org.pl) poprzez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
 
W każdym przypadku naruszenia interesów Wratislaviae Amici polska-org.pl (dawniej: dolny-slask.org.pl), Zarząd WA będzie domagać się natychmiastowego usunięcia wszystkich materiałów użytych bezprawnie. Brak reakcji na wezwanie będzie odebrany jako przejaw złej woli, co może przyczynić się do skierowania sprawy na drogę sądową.
 
 
Zarząd Wratislaviae Amici
6 maja 2014 r.

/ 0
/ / / /
/ 9 /